Pomozte opuštěným pejskům

25. srpna 2012

Pomozte opuštěným pejskům. Psí láska je jediná, co si může člověk koupit za peníze. Pes je jediné stvoření, které vás bude milovat více než sám sebe. Pes je přítel člověka. Určitě vám to něco říká. Spoustu pejsků, jak v útulku, tak ve psím psinci čeká na pomoc. Nejen finančně, ale i adopcí.

 

 

PEJSCI VE PSINCÍCH.
Chrti. Na světě za jeden rok zemře přes 500 závodních chrtů. Je to nespravedlivé. Pes je zavřený v kleci a až mu je šest a více let, tak ho utratí. Za celý svůj život uběhnou přes 100 závodů. Staly se hodněkrát i případy, že chrt závodil po slepu nebo že byl hluchý. Jediné, co na tom můžete změnit, je adopce. Sice se tím nezmění svět, ale život jednoho pejska určitě.

 

PEJSCI V ÚTULCÍCH.
Útulky pro opuštěná zvířata nebo speciálně jenom pro psy. Pejsek z ničeho nic je v útulku. Neví, za co?! Říká si: co jsem provedl? Neprovedl nic. Jen měl zlé páníky, kteří se o něho nechtěli starat. A nebo jsou i takové případy, že pejskovi umře majitel. Tomu se potom říká zlomené psí srdce. Pejskům v útulku můžete pomoct, jak finančně anebo adopsí.

 

DEJ MI DOMOV, DÁM TI DUŠI.
Když si adoptujete pejska, tak se vám naplno odvděčí. Bude věrný, hodný, celkem poslušný a i dobrý hlídač. Adoptovaný pejsek vám dá nejen duši, ale i srdce.

 

VĚRNOST AŽ ZA HROB.
Nedávno jsem četla: Neuvěřitelně oddaný pes z jedné čínské vesnice, který vytrvale hlídá hrob svého pána. Tráví u něj celé dny i noci. Dojatí vesničané mu nosí jídlo a postavili mu na hřbitově boudu. Tomu se říká zlomené psí srdce.

 

KAŽDÝ PES MÁ PSÍ DUŠI. AŤ JE STARÝ, TLUSTÝ NEBO NĚJAK NEMOCNÝ, ZKRÁTKA JE TO POŘÁD MILUJÍCÍ A ODDANÉ STVOŘENÍ, KTERÉ BY UDĚLALO PRO SVÉHO PÁNA COKOLI.

 

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?