Pomůže mi někdo?

2. března 2015

Má panička Martina si mě vybrala v mých 2 měsících, z útulku v Sadské, kdy mě můj původní majitel dal do krabice a v zimě mě nechal před policejní stanici. Byl jsem maličký, hubený a nemocný, měl jsem, ale, obrovskou chuť do života. Měl jsem velkou chuť k jídlu, ale bohužel jsem každou chvíli zvracel a trpěl jsem neustálými průjmy.

Když jsem se dostal k veterináři diagnostikovali mi zánět žaludku a ve střevech a silný zánět zvukovodů a v očích, byl jsem i 3 dny hospitalizován na veterinární klinice. V tomto momentě začala moje zdlouhavá léčba antibiotiky, výplachy, kapky apod, moje panička se mnou probděla mnoho nocí i přestože je ve 3. stupni plného invalidního důchodu a její zdravotní stav ji neumožňuje si vydělat. Museli jsme se kvůli nedostatku financí přestěhovat zpět do Prahy k její mamince, která je starobní důchodkyně, se kterou jsme si hned padly do noty a snaží se dělat co může.Letos mi byli už 2 roky nejsem bohužel ještě vůbec očkován ani čipován což nedovoluje abych byl přihlášen do centrální evidence. Bohužel je problém sehnat na tyto věci finance. Doma s námi ještě bydlí 25 léta dcera mé paničky, kterou mám také moc rád, ale která je ze zdravotních důvodů dlouhodobě nezaměstnaná a tudíž nemůže s financemi pomoc.

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?