Poprvé doma

18. prosince 2012

Jednou v krásnem dnu přijeli nějací lidé a říkali, že by chtěly pejska a já si říkala, že by to byla dobrá příležitost a tak jsem běžela za první paní, která byla nakloněna. Ta slečna je velice krásná. Poté si říkali, že by mne chtěli, já byla šťastná jako blechy, dali mi jméno Cassie.

 

 

Když mne vezli domů, tak jsem seděla jedné holce na klíně, byla velice milá a hladce mne hladila. Cítila jsem krásný vánek, který putoval z okna a najednou jsme zastavili. Byli jsme doma. Měli ještě jednoho krásného pejska, stejné plemeno jako já, NO ale černý. Jmenoval se Kazan. Myslela jsem si, že to je fenka a vlezla jsem pod něho, potom jsem viděla, že mu tam něco visí a bylo mi jasno.

 

Po chvilce jsme se stali velkými kamarády. Chtěla jsem si s ním hrát a tak jsem štěkala, on nechtěl, byl celkem dost starý a tak jsme se začali olizovat. Měla jsem ho velice ráda, později, když už je ze mne velká holka, jsme ho bohužel museli utratit. Nemohli jsme mu nijak pomoct, ochrnul na nožky a nepil ani nepapal. Byla jsem velmi smutná, týdny jsem plakala i celá naše rodina, ale byla jsem ráda, že jsem s ním trávila půlku života.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?