Poprvé jsem ho unavila!!!

5. května 2015

Ahoj, jmenuji se Haryk a jsem maďarský ohař, jsem hyperaktivní a neunavitelný!!! Včera mě panička vítahla na procházku! Šli jsme na louku kde mi asi 20x hodila míček, pak jsme šli na druhou louku a tam mi ho hodila asi 5x, pak jsme šli dál...

Jelikož bylo 30° tak jsem se unavoval rychle, pak jsme asi 10 minut cvičili Základní poslušnost a DogDancing, poté jsme potkali Brixie.
Tak mě panička hodila míček a Brixie odešla, no a pak jsme šli normálně, narazili jsme na asvaltovou stezku kde mě panička uvázala na vodítko protože jsem neposlouchal, lehl jsem si, a s těží jsem dýchal.
Tak jsme šli a kolem té asvaltové stezky je takový malinký lesík tak do něho jsme šli a tam mě panička vypustila protože moic dobře ví, že já lesy přímo miluju!!!
No a pak mě nechala k potůčku abych se napil, tam jsem si lehl, a napil se, přitom jsem se schladil a dostal jsem energii!!
Pak jsme šli bloudit protože panička se chtěla podívat na Agility, no a pak... se nám nechtělo vracet tak si vyzula boty a ponožky... no a prostě vešla do Svityvy proti proudu, opírala se o mě a... nakonec to přebrodila... ale ještě jsme neměli vyhráno, protože jsme museli se dostat na zpáteční stezku, pak už to tam panička poznala a jelikož tam byl klidný proud tak mě tam asi 5x hodila klacek jelikož jsem ta někde nechal míček...navrátili jsme se na zpáteční stezku a vždycky jenom naznačila že mi ten klacek hází a já plaval asi 200 m?! Jen tak bez klacku a pak mi ho tam házela...pak mi byla zima tak jsme šli domů kde mě panička naštěstí jen utřela a nestrkala mě do té divné věci, kterou nesnáším (vana).
Jen mě utřela a pak jsme vyrazili s Harykem ke známé ....
KONEC a Haryk usnul!!!

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?