Poprvé na AGILITY? SUPER!

9. dubna 2013

Tak dneska jsme jely na agility. Když jsme přijely, Daisynka všude čmuchala a všímala si pejsků. Hned jsme začaly s překážkou. Nwm, jak se jmenuje, nahoru rovný dolu, nejdřív se bála, ale potom to běhala na 1!

 

 

Potom jsme zkoušely skoky přes překážky s vodítkem a šlo jí to. Pak jsme jen tak pozorovaly cvičitele a pesany. Potom jsem Daisynku pustila bez vodítka a skákala,,moc jí to bavilo! Potom jsme s moc hodnou paní - cvičitelkou trénovaly poslušnost a ta Daisynce šla, ale když jsem byla přísnější, tak se mě bála. Potom byla otrávená, tak mi utíkala! A blbla s borderkou, bylo to super.

 

Vyzkoušely jsme i tunel, ale jen jednou, protože pak Daisy začala utíkat. A pak na áčko. To jí také moc bavilo, ale klouzaly jí packy. A jely jsme domů. Doma jsem Daisynce dala plnou misku kapsičky a granulek, aby se před operací najedla. Zdá se nám, že začne hárat. Pejsci k ní čuchají a furt se čistí. Krev jsem nenašla, tak uvidíme. Mějte se krááásně.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?