Poprvé u moře

22. února 2011

K moři jezdíme s rodinou už celá léta. Ale s Ladynkou jsme tam ještě nejely. Tak jsme se vydaly na dlouhou cestu k moři s přáním, aby to náš pejsek zvládl. Cesta byla dlouhá a únavná, ale vše proběhlo v nejlepším pořádku.

Na posledních hranicích, jakoby Ladynka věděla, byla celá nervózní. Přijely jsme večer, vybalovaly si a Ladynka se pomalu rozkoukávala v novém domečku, kde jsme se měly na 14dní uchýlit. Jak už je u zvířátek známé, první den nepila, nejedla a ani nespala. Snad jsem o ni trochu měla i strach. Ráno, když už se trochu prospala vyskočila ze svého polštářku, a ráda že nás má kolem sebe už chtěla ven. Hned jsme se vydaly k moři hledat místo ve stínu, aby toho našeho chlupatého broučka nepálili ťapičky. Myslím ale, že Ladynka si nevšímala pálícího betonu, zajímali ji lidi kolem (na které jindy štěkala) a velká louže, které lidi říkají moře. Velké balvany a kameny Lady využívala jako prostředky k překonávání, šplhala po nich, vyhlížela nově přicházející lidi na pláž a hlídala jestli se někdo netopí v té louži. Alespoň tak působila. Stála na tom nejvyšším kameni a nechávala si vítr vát do čumáčku.
Do moře Lady nikdy nešla a to se dodnes nezměnilo, ani vodu ve vaně ráda nemá. Ale okolí u moře naprosto miluje. Na rozdíl od Čech, jako by věděla že je jinde, si s dětmi i ostatními ráda hraje, nechá se hladit a užívá si teplíčka i když u toho funí jako pes.
Od té doby už s radostí jezdíme každý rok k moři bez toho, aniž bychom se bály špatných reakcí ze strany naší šmudlinky. Už aby bylo zase léto!

 

Přidáno 49 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?