Poprvé v látkovém tunelu

19. dubna 2015

Ahoj, jmenuji se Chanel(Šanel)a chodím trénovat agility do kynologického areálu agility Blansko. Dnes jsme se učili jak proběhnout "látkový tunel". Je to věc která má vchod jako normální tunel ale od čtvrtiny pokračuje látka , přes kterou není vidět na druhý konec .

Probíhalo to asi takto: Panička dala povel tunel, tak sem tam vběhla a tunel zezadu někdo zaklekl abych se nedostala ven ,chtěla sem běžet dál ale nešlo to , neviděla sem konec, najednou sem zaslechla hlas a tleskání paničky ,tak sem hrábla packou do té látky a zjistila že se sní dá pohnout ,tak jsem prorážela látku dál a dál až jsem se dostala ven. Panička ze mě měla strašně velkou radost a já sem byla ráda že už sem venku.
když sem tam šla podruhé tak už sem se už vůbec nebála a když sem vylezla ven ,tak měla panička ještě větší radost a já taky ,jsem ráda že už to umím a taky se těším až to všem ukážu na nějakých závodech agility:D

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?