Poprvé v útulku

6. března 2011

Ano...říká se: vše je jednou poprvé a to se mi osvědčilo když jsem vyrazila na prohlídku psího útulku, ale nakonec jsem si bohužel žádného pejska neodvezla :-(. Takže...začalo to jednoho letního rána o prázdninách. S mamkou jsme se rozhodli vyrazit na kolech po modřanské cyklostezce a dojeli jsme skoro až za hranice Prahy, nebylo však možné přehlédnout psí agility, které se zde konaly.

Jelikož mám pejsky i agility opravdu ráda, na chvíli jsem tm i s koly a mamkou zastavila. Ale najednou jsem uslyšela od někud z dálky psí štěkot, znělo to spíše jako štěkot štěňátka. Tak jsem se rozhodla, že musím zjistit, co to je! Tak jsem se vydala po stezce, až jsem narazila na nevelkou budovu s klecemi - ano, byl to modřanský útulek! Tak jsem se rozhodla, že se pdívám dovnitř, už jsme totiž s mamkou někdy i přemýšlely o tom, že bychom si pořídily dalšího psa.
Když mě dovnitř pustila vlídná paní, dovolila mi prohlédnout si pouze štěňátka,protože dospělí psi prý hrozně štěkají a kňučí, když k nim příjde cizí člověk... Tak moc potřebují lásku! Tak moc potřebují teplý a útulný domov! V tu chvíli jsem měla slzy na krajíčku, a i když se o pejsky v útulku jistě dobře starají, tak mi jich bylo líto.
Vraťme se ale ke šťěňátkům. Byli tam hlavně černobílé fenky, z nichž jsem si oblíbila jednjü, která byla ze všech nejodvážnější a také se na mě pořád takprosebně koukala! Jakmile jsem tam přišla, nemohla jsem odejít bez šťeňátka... Brzy ale došlo k velkému zklamání, mamka otiž přijela a řekla, že psa si vzít nemůžu, a tak jsme odjeli zpátky na kolech, zpátky domů, zpátky s prázdnou...:(
A tím končí můj první výlet do útulku!

 

Přidáno 64 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?