Poprvé venku sama

4. ledna 2013

Tento příběh se stal před lety, když jsem byla ještě štěně. Bylo léto, venku hřálo sluníčko a panička mě nechtěla nechávat zavřenou doma. Jenže to ještě nevěděla, že já budu chtít utéct za ní. A tak jednoho dne odjeli pryč nakoupit.

 

 

Řekli sousedům, ať mě hlídají, ale ti na mě zapomněli. Tak jsem zkusila jít přes plot ven. Po chvilce se mi povedlo vyrazit jednu plaňku z plotu. Jenže otvor byl moc malý, to jsem zjistila, až když jsem tam uvízla. Nemohla jsem ani ven ani zpět. Začala jsem tedy nahlas štěkat a kňučet, až mě slyšeli všichni sousedi. Přiběhli ke mě, zkoušeli mě vytáhnout, ale nedařilo se jim to. Tak tedy zvolili to, že povolí druhou plaňku a povedlo se.

 

Byla jsem osvobozena, ihned jsem ale utekla pryč. Sousedi na mě volali, ať jdu k nim, jenže já nešla. Bála jsem se cizích lidí natolik, že když mě chtěli chytit, vrčela jsem na ně a ustupovala, když odešli zpět na svoje zahrádky, vrátila jsem se k mému plotu, lehla jsem si tam a čekala na paničku. Ta ale pořád nešla. po chvilce jsem se tedy zvedla a šla jsem ji hledat. Cestou jsem viděla, že má někdo otevřenou branku, tak jsem se tam šla podívat.

 

Byla tam moc hodná paní, která mi dala napít a najíst, dostala jsem i hodně pamlsků. Nakonec panička dorazila a zjistila, že plot je rozbitý a já nikde, moc se o mě bála a ihned mě šla hledat. Prohledala snad celé zahrádky. Všech lidí, co potkala, se na mě ptala, ale nikdo neřekl, kde jsem. Se slzamy v očích se vracela zpět domů, až najednou slyšela paní, jak na ní volá, jestli ta fenka, co má u sebe není její.

 

Ihned řekla, že je, že jsem její, ptala se, jestli jsem v pořádku a kde mě má, pokládala jednu otázku za druhou. Pak jsem jí uslyšela... ihned jsem běžela k ní. Měla jsem takovou radost, že jsem začala skákat a vrtět ocáskem, celou cestu domů jsem se od paničky ani nehla. Už nikdy jsem nic podobného neudělala, naučila jsem se, že když jsem venku a Panička odejde, tak mám čekat, vím, že se ke mě vždy vrátí a něco dobrého mi za odměnu přinese.

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?