Posera Lucifer

7. srpna 2016

Lucíšek byla černá kočička, takže vlastně Lucinka. Bojavější kočičku neznám. Doma byla v pohodě, mazlík největší, ale běda, jak přišel někdo na návštěvu... i v těch největších vedrech zalezla nejlépe pod všechny deky na posteli:-D nebo se hodně dobře schovala. Několikrát jsme s ní zkusili jet o prázdninách k mým rodičům, ale nakonec jsme to vzdali, protože přes den se schovávala za gaučem a v noci mňoukala u dveří. Takže ani my jsme nakonec nikam sami nejezdili :-)

O návštěvách zvěrolékaře ani nemluvím. Vždycky se pěkně dlouho z každé takové 'události" vzpamatovávala. A právě k jedné takové návštěvě se váže má příhoda. Ráno jsme ji přivezli do ordinace , měla jít kvůli zvracení na kapačky. Nechala se celkem v pohodě odnést sestřičkou do klece, ale to byla poslední klidná chvíle v ordinaci, protože když ji chtěli později vytáhnout z klece, změnila se v naprosto divokou a zuřící šelmu a nikomu z ordinace se ji nepovedlo vytáhnout. Nakonec ji paní doktorka musela uspat šipkou s narkotikem, aby se s ní vůbec dalo něco dělat:-) Takový to byl 'bojovník', a i proto se k ní tak dobře hodilo jméno Lucifer alias čert:-D

Ted'je už Lucinka za duhovým mostem a určitě se má moc dobře se všemi zvířátky okolo. Dožila se 14 let, a i když byla takový posera, myslím, že měla u nás skvělý život.

V mém životě je už nová kočička, ale není dne, abych si na tuhle černou chlupatou, chytrou a vykutálenou potvůrku nevzpomněla....

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?