Poslední Ahoj.

20. února 2013

Vzpomínám na den, kdy nám vstoupil do života, ve svých dvou letech, vyhublý, bojácný a s jizvami na psí duši. Snad osud chtěl, bylo to pár týdnů, co nám umřel Čenda (Chestr Zelený ostrov).

 

 

Nebylo co řešit a vezli jsme ho domů. Prvních pár týdnů s námi jen bydlel, jedl, spal, chodil na procházky. Když jsme potkali chlapa s lopatou, obcházel ho obloukem. Snad jen na jídlo se usmíval, aby ne, vyvářelo se, pekla se psí sekaná. Netrvalo dlouho a byl z něj krásný pes a pomalu nás začal i přijímat do své smečky, jen ta poslušnost mu nějak nešla (kterému vlkodavovi jde?). Díky němu mám dodnes telefonní čísla na všechny lidi z parku.

 

Stačilo malé zapovídání a rozjížděla se mohutná pátrací akce kolem parku. Nakonec se vždycky vynořil z houští, úsměv na fousaté bradě, “volal mě někdo?“ Postupem času nám lidem věřil čím dál víc, i když od cizích hladit zatím ne. Prožili jsme spoustu krásných let, taky starostí, to když se ozvala prostata a na veterině ho doslova sundavali hrobníkovi z lopaty. Snad nejvíc strachu bylo, když mu v deseti a půl letech operovali nádor na noze a tři dny nato mu praskly stehy, takže znova uspat.

 

Vzpamatoval se i z toho, ještě koncem srpna s námi byl na dovolené. Pak přišel zlom. Nádor na slezině, následné selhávání ledvin. Padlo nejtěžší rozhodnutí a Arnoušek, (Arny Bohemia Valois) nás 18.9.2008 opustil navždy, doma, obklopen těmi, které se naučil milovat a věřit jim, čtyři dny po svých 11. narozeninách.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?