Poslušnost nevydrží dlouho...

27. února 2011

Ahoj,dnes 27.2 v 20:30 jsem s mím psem cvičila všechno:čtení,tanec,příkazy lehni,sedi,pac, mrtvola,dej mi pět,převalit,pod nohy,stuj,pojď jsem,přines,aport a štěkej.No Dasty udělal všechny moje požadavky.

Byl poslušnej,chytrej a chvíli jsem s nim zatancovala.No jo,vydržela ta poslušnost dlouho.Dastyho to bavilo.Potom ho to přešlo a dělal lumpárny.Normálně utekl na horu.Já jsem na něj volala ať sleze.Cvičila jsem ale on byl rozčubrnkaný.Tak furt od toho cvičení odběhával potom si lehnul na gauč a čuměl na comeback.Já jsem mu řekla že zítra až přijdu ze školy,tak si tam dáme comeback.Dasty šel se mnou do kuchyně kde s nim normálně cvičim.Dasty měl jiný zájmy tak jsem se naštvala a zařvala Marcelo!
Dasty nemá rád když mu někdo říká Marcelo tak zavrčel a srazil mne k zemi.Ruplo mu v tý jeho hlavě a přinesl si uzel a skákal s nim a dováděl.Vzala jsem foťák a zapla jsem ho.Ale mluvila jsem chvíli s mámou. Zrovna jak dováděl s uzlem,tak jsem v ruce držela foťák, a já jsem omylem zmáčkla tlačítko vyfotit, a to je ta fotka nad textem.No poslušnost nevydrží na dlouho.Ahoj,krásný den přeje Dasty a jeho panička.

 

Přidáno: 33 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?