Postavíme hovňuláka!!!

19. března 2011

Téma omýlané neustále na všech obcích, městech a i mezi námi poctivými pejskaři, kteří své miláčky milují ze vším všudy a tedy i s jejich výtvory, které při procházkách utvoří. Správného pejskaře poznáte podle toho, že má v jakémkoliv oblečení a nejen v teplácích sáček.

U nás v obci je většina poctivých a sbírají co kde z miláčka upadne, ale jsou samozřejmě i takový, kteří prostě otočí svůj zrak zasněně v dál a dělají, že ten pes na vodítku s očima jako tenisáky od tlačení a s výrazem naprostého mučení než to konečně vypadne, není jejich a jen omylem drží jeho vodítko v ruce.
Na návštěvu přijel švagr, bydlí v docela velkém městě a tam je normální, že po šlápnutí do trávy se Vám noha nepříjemě vozí ještě delší dobu - pro nás prostě nepochopitelné, že místo trávy tam rostou psí hovínka - tráva toitž jde na málo kdy vidět. Normální je pro ně i to, že skoro denně čistí boty své malé dcerce, která ještě neumí po tom minovém poli chodit.
Přijel v zimě, kdy jeho dceruška, moje neteř byla u nás na prázdninách a tak bylo samozřejmé, že se staví sněhuláci a také se hned pochlubila - tatíííí, babička stavěla semnou sněhuláka..ten je krásný, že jo...švagřík nechtěl zůstat pozadu a asi se chtěl pochlubit, že jako správný otec taky stavěl sněhuláka..Vrunko, pamatuješ si, jak jsme před činžákem stavěli mi sněhuláka..ten byl obrovský, že jo..v tom promluvil můj manžel..mysíš u Vás? Švagr přikývl a snad čekal pochvalu, ale to by nebyl můj manžel..Myslíš spíš hovňuláka ne? Tam opravdu nic jiného postavit nejde..já už se smála, švagr začal taky cukat koutky a můj drahý dodal..Dostal jsi alespoň od města diplom a pochvalu před nastoupenou jednotkou, že jsi jim ušetřil jarní úklid a mají hov.. pěkně na hromadě?
V ten moment už jsme se smáli opravdu všichni a od té chvilky se nestaví sněhuláci, ale hovňuláci.
Název hovňulák jsme přebrali ještě na něco jiného, ale o tom zase příště.

 

Přidáno 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?