Povlečení vhodné i pro vaše mazlíčky

19. října 2011

Spí váš pes nebo kočka ve vaší posteli? Materiál nového povlečení Matějovský, který výtečně odolává bakteriím, je jako stvořený pro ty, kteří sdílejí postel se svým zvířecím miláčkem. Dalším plusem tohoto originálního povlečení je jeho snadná údržba, včetně jednoduchého žehlení.

Bambusová džungle v posteli

Jako v divočině si budete připadat v bambusovém povlečení Mission Green a Mission Brown, které z vašeho bytu vytvoří opravdovou džungli. Nechte se hýčkat tímto luxusním materiálem, který je příjemný na dotek. Tajemství luxusního bambusového povlečení tkví v kombinaci 50procentní bambusového vlákna a 50procentní česané egyptské Mako bavlny. Výsledkem je lesklý materiál jako hedvábí, na dotek jemnější než bavlněný satén a co je důležité, saje až čtyřikrát více než bavlna a dobře odolává bakteriím.

Prodej této exklusivní kolekce startuje již 25. října.

Více zde: http://www.matejovsky-povleceni.cz/bambusove-povleceni.html

 

Matějovský Mission Green

Mission Green, cena 1190 Kč


Matějovský Mission Brown

Mission Brown, cena 1190 Kč

 

Hřejivé flanelové povlečení

Flanel zahřeje, je příjemný na omak a místo chladných nocí si budete připadat jako na prosluněné pláži. Povlečení Matějovský navíc používá reaktivní technologii barvení se změkčujícími přísadami. Výsledkem je to, že flanel je na omak krásně hebký a jemný. K tomuto typu povlečení se doporučuje používat žerzejové prostěradlo, které nijak nebude narušovat povrch flanelu. V podzimní kolekci převládají tóny od béžové, přes oranžovou barvu spadlého listí až po tmavě hnědou.

 

Matějovský Armani

Armani, cena od 745 Kč

 

Matějovský Collector Matějovský Verdict

Collector, cena od 745 Kč                  Verdict, cena od 745 Kč

 

Společnost Matějovský není třeba hlouběji představovat. Během dvaceti let existence na českém trhu proslula nabídkou kvalitního ložního povlečení a promyšleným zákaznickým servisem. Spolupracuje s francouzskými designérskými studii a při vývoji materiálů a technologií dbá na preciznost zpracování produktů. www.matejovsky-povleceni.cz.

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?