Povodně

9. října 2010

Vím, někteří na to nechtějí myslet, ale je to hlavně o koních.

Dne 7. 8. 2010 jsem přišla ráno do stájí a místo toho abych si vyvedla jednoho koně a osedlala ,tak jsem se obrátila a běžela na pastvinu. Pastvina byla potopená, koně tam stáli po krk v bahně a ve vodě. Když jsem je viděla, tak jsem ztuhla, a kdyby mě nekousla Lucka, můj malý dartmoorský pony, tak bych tam stála asi ještě teď.

 

Okamžitě jsem zareagovala a běžela pro lana a kamarády, kteří už stáli s cisternou vedle pastviny a mířili směrem ke stádu, podařilo se jim ty koně vytáhnout a pomalu jsme je hnali do stájí, ale jak sme otevřely vrata stájí tak sme koukali jako kdyby sme zmrzly ve stájích byla voda a začal tam být zmatek ,koně nechtěli ven a když už byli venku nechtěli do přepravníku byl s něma problém prostě dělali naschváli ale já a kamarádi jsme spojily síli a všechny se nám podařilo nacpat do vozu kromě dvou koní ,Lucky a Molly, s Molly jsem jela do Heřmanic ale co Lucka ? nic mě nenapadlo a tak jsem jí vzala sebou ,nakonec Molly tahala čluny a Lucka pomohla tím že ty malé děti,jejichž rodiče zůstaly bez domova nebo pomáhali či uklízely následky tak ty malé děti vozila a běhala s něma prostě je zabavila aby se tak nebáli takže nakonec pomohla i Lucka . Tím chci poděkovat všem Hasičům, co mi pomohli se stádem ,koníkům Lucce a Molly za pomoc a Ondrovi,Davidovi, Dongovi a Riškovi za pomoc při odstraňování následků ve stáji. Všem jmenovaným DÍKY. :)

 

Přidáno: 34 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?