! ! !POZOR na KRTKY! ! !

11. února 2011

Jednou jsme šli s Kimičkem na procházku jako každý jiný den.Kimik si nufal a zkoumal travičku a já jsem telefonovala s kamarádkou,když v tom náhle se Kimik rozštěkal a začal vrčet jako kdyby ho na nože brali.

Já jsem se hrozně lekla a položila jsem to kamarádce u prostřed hovoru,ale otočila jsem se a tam byl krtinec.,,Kimiku,co to tady provádíš je to jenom krtinec!"Přiběhla jsem k němu a on stále štěkal.,,Kime!"Zakřičela jsem.Kimik konečně přestal štěkat a díval se na mě.Lidé kolem nás chodili a dívali se na Kimika jaký je to strašpitel.,,Pojd Kimiku jdeme."Tak jsme šli dál a já si myslela,že bude všechno v pořádku,ale OMYL,nebylo.Volala mi ta moje kamarádka.,,Prosím?"řekla jsem slušně do telefonu a v tom se na mne kamarádka rozkřičela a říkala proč jsem jí položila telefon.Tak jsem jí to vysvětlila a bylo to OK.Už jsem byla s Kimičkem před barákem a vtom se tam ojevil krtinec......No vy určitě víte jak to probíhalo.A od té doby vím,že se já ani Kimik s krtkama nikdy nebudeme bavit.

KONEC :)

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?