Pozor, žeru úplně vše!

26. března 2012

Jo, je to tak. Příběh začína u toho, jak si mě přivezli páníčci z chovné stanice. Bylo to těsně před zimou, takže jsem si už nepohrál ve sněhu se svými bratry.

 

 

Přijeli k nám a všichni jsme se na paničku vrhli. (Na tu, co tam přijela). Měla velikou radost. Když si mě vybrala a už chtěli vyrazit. Abych si ji trošičku oblíbil, přivezli mi křidýlko (bylo tak dobré, že záviděla i moje maminka).


Přijeli i s mým bráchou Cyrilem. Když jsme vyjeli, mladší panička do mě soukala ještě granule od 1. paničky. Když jsme dojeli domů, tak jsem se první den ze strachu dokonce pokakal. Ale za chvíli mi bylo jasné, že u této rodiny chci zůstat. A jednoho dne, když už jsem se převychoval na domácího mazánka, tak velká panička dlabala piškoty u televize.

 

Já je samozřejmě chtěl a já si furt stojím za svým. Mladší panička mě zrovna měla jít venčit. Když zavolala: "Pse, pojď, jdeme ven!'' Vyrazil jsem po piškotech. Nakonec jsem jich asi 5 dostal.

 

Dneska ráno zase malá panička dostala na svačinu párek (nedivte se, že je doma, má zlomenou nohu) a její bratr mě měl jít vyvenčit. Panička se vzdorovala až do konce, když jsem jí chtěl párek ukrást, ale nakonec jsem ho ukořistil. Pak už jsem měl klid a šel jsem ven.


Váš King

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?