Pozvánka na psí promoci

16. září 2010

Nevíte, co je to psí promoce? Tak neváhejte a přijďte se podívat na každoroční veřejnou promoci psích studentů týmu HelpPes a předání těchto vycvičených psů jejich novým majitelům. Takzvaný Super den 2010 je tu!

 

Psí promoce studentů organizace HelpPes se koná 18. září 2010 od 10.00 hod. v motolském výcvikovém areálu (20 metrů od tramvajové zastávky Hotel Golf v Plzeňské ulici vPraze).

 

I v tomto roce převzalo patronát nad Super dnem 2010 několik VIP osobností. Psí promoci bude provázet účast Marty Kubišové, Anny K., Diany Kobzanové, Lucie Vondráčkové a dalších. Akce se zúčastní i ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek a primátor hlavního města Prahy Pavel Bém.

HelpPes pro lidi a psy

Organizaci HelpPes a její aktivity můžete podpořit i koupí výrobků z rukou klientů organizace nebo nejrůznějších propagačních předmětů, a to přímo na této akci. Najde se i zábava pro děti - ty si zde mohou nakreslit obrázky pejsků.

 

Na psí promoci samozřejmě uvidíte, co se pilní studenti naučili. Čekají vás ukázky dovedností, které musí každý psí student během výcviku zvládnout, aby byl pro své nové páníčky opravdovým přínosem.

 

Věříme, že vaše účast bude hojná a že tak podpoříte dobrou věc.

 

Autorka: Kateřina Fialová

 

Poznámka redakce:

Projekt „Pomoc přichází na čtyřech tlapkách“ můžete podpořit zasláním DMS ve tvaru DMS HELPPES na číslo 87777. Projekt DMS je provozován Fórem dárců, cena DMS 30,-Kč, Helppes pro své klienty získává 27,-Kč.

Nyní můžete nově přispívat také pravidelně, každý měsíc, po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HELPPES na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

HelpPes tým

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?