Přání kočičky Sisie

27. září 2011

Kočička Sisie (Sisí) se narodila na podzim. Její kočičí maminka byla moc hodná a protože měla s výchovou koťat několikaleté zkušenosti, rostla Sisie jako z vody a rychle se učila poznávat svět.

 

 

Jednoho dne Sisie zpozorovala, že lidé v jejich domácnosti začínají jaksi spěchat, zdobit, uklízet. Zeptala se tedy maminky, co se to děje. Její maminka jí vyprávěla, že budou Vánoce, proč a jak je lidé slaví atd. až Sisie usnula. Probudila se a před ní stál stromek. Maminka jí vyložila, že za několik dní lidé stromek postaví do stojanu a ozdobí.

 

Sisie a její mamaminka si šly sednou na okno v obýváku a pozorovaly večerní krajinu. Najednou si kočičí maminka všimla letícího předmětu na obloze.
"Padá hvězda, přej si něco!" vybídla Sisie a obě se zahleděly na hvězdu. Maminka řekla Sisie, ať si přání nechá pro sebe a nikomu ho neříká.

 

Každý den se potom mezi sebou vzájemně ptaly, jestli se jim už přání plní. Jednoho dne oznámila maminka kočičce Sisie, že je Štědrý den. Sisie se moc těšila, dopoledne se procházela venku a odpoledne čekala doma a dívala se na paničku, jak vaří večeři.

 

Sisie prožila se svou maminkou a páníčky krásné vánoce a pak také spoustu dalších let svého života. Byla štastná, všichni se navzájem měli rádi, měla i nové kočičí kamarády, které si její panička vzala z útulku. Kocourek Mourek a kočička Mikinka. Sisiino přání totiž znělo: Přeju si, abychom všichni dlouho a šťastně žili, měli se rádi, abych měla dobré přátele.

 

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?