Pravé přátelství

21. července 2015

Před mnoha a mnoha lety žilo na jedné farmě 6 koní. Každý měl už svého věrného lidského přítele, ale pouze jeden koník jménem Hurikán ne a každý mu říkal, že jednou přijde jeho čas, kdy také pozná tak oddané lidské přátelé jako oni, ale uběhlo pár měsíců a jeho přítel nikde.

Tak se rozhodl že uteče z farmy aby ho poznal. ten den o půlnoci když ostatní koníci spali hurikán utekl z farmy do lesu usnul pod smrkem s nadějí že najde svého přítele když se probudil před ním stála dívka vlasy měla zářivě blondaté a modré oči dívce se okamžitě hurikán zalíbil, ale pak jí napadlo co když se stratil a tak vzala Hurikána k sobě domu 13 letá dívka jmenovala se Melody měla velkou zahradu a tak mohla Hurikána u sebe ubytovat ale Melodině mamince se to moc nelíbilo a tak se rozhodla že zavolá všem místním farmám zda jsem jim neztratil kun. druhý den Melody sedla na Hurikáná a jela se s ním projet na nedalekou louku ale jak mile na Hurikána sedla pocítila že to bude její nejlepší kamarád do smrti a hurikán to pocítil též, ale když se Melody vrátila s hurikánem domu maminka Melody oznámila že se našel majitel koně a tak se ho musela zdát. Melody však cítila že se nesmí jen tak zdát a tak se zeptala maminky na adresu ty farmy kam poslal Hurikána a okamžitě se tam vydala když tam přijela tak se farmáře zeptala zda by nemohla tady pracovat za vyměnu projet se na tom koni a farmář jí oznámil že se jmenuje hurikán a že přijímá nabýdku. o pár měsícu později farmář poznal že Melody s hurikánem si jsou souzeni a tak jí věnoval Hurikána pod jednou podmínkou a tou podmínkou bylo že jí dá Hurikána jedině když zůstane ubytovaný tady na farmě Melody byla radostí bez sebe a Hurikán též protože poznal svého věrného přítele .

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?