Před JESSY, v součastnosti, a v budoucnu.

26. března 2011

Ahoj. Napíšu vám co se stalo před čivavou Jessy a v součastonosti. Začínáme: Když jsem měla ještě 4 roky, měli jsme psa. Takového kříženečka, veliký asi jako dobrman. Byl milý a velmi přítulný. Jmenoval se Benji. Ten bohužel zemřel v 13 letech. S Benjim jsme ještě měli morče. To bylo sestřino. Myslím, že se jmenoval Pollo. Pollo se nám zatoulal a sestra bylo smutná a říkala, že už nic nechce, žádný zvíře. A já jsem byla taky celá zdrcená, i když mi byly 4 roky.

 

Až jsem chodila do 4.třídy, rodiče se domluvili, že mi koupí dalšího psa. Koupili mi bígla. Bylo to hoodně hravý a neposlušný štěně, takovýhle jsme asi neviděli. Dala jsem mu jméno Ferry a rodiče mu koupili šáteček, celý červený s bílou víšivkou "Beagle-Bígl". Ferrynek umřel v 9 letech na těžkou nemoc. Plynuly dny, týdny, měsíce a roky. A stále mi rodiče nekoupili od smrti Ferryho žádný zvíře, ani mý sestře. Až na mý 14 narozeniny mi rodiče koupili malinkou čivavku. Když přišla k nám do našeho malýho domečku byla vyplašená z nás. Postupem času si na nás zvykala. Její maminka se jmenovala Immy a otce neznáme. Jinak Jessy pochází od naší rodiny v zahraničí kde nabízeli prodej čivav. Jessy stála za český peníze. S odčervením a očkováním stála 5900 Kč.Před tou čivavkou (Jessy) jsme bydleli v Děčíně, ale doteďka bydlíme ve Zlíně. Nyní zde bydlíme i s JESSY. Jessynka je nyní hravá, vééélikánskej mazel, líná ale hbitá a čilá na psí sporty. S Jessy se věnuju různejm psím sportům, ale né tak často jako bychom si my dvě přály. Já mám školu a když jsem ve škole, tak se o Jessy stará sestra nebo mamka. Jessy je čivava dlouhosrstá. Je vynikající hlídač a obranář. Když je léto, dám ven na zahradu lavor s vodou a Jessy si tam bezproblémů vleze se čvachtá se. V zimě jsem jí upletla malej svetr, ale po zahradě pokrytý sněhem běhá i bez něj. Jessy je prostě otužilej pes a já ji miluju. Do budoucna toho moc neplánuju ale chtěla bych bejt veterinářkou. Budu mít psa, čivavu jménem Jessy a koníka jménem Ricci. Ještě bych rybičky - ale ty nejsou důležitý a podstatný. KDYŽ NEMÁŠ PSA, NEJSI ČLOVĚK!

 

Přidáno: 43 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?