Překvapení

23. srpna 2013

Už jako malá holka jsem si přála mít velký dům s nekonečným prostorem, kde bych mohla mít všechna svá milovaná zvířátka, od pejsků počínaje a koním konče.

Jenže jako "panelákové" dítě jsem byla ráda, když mi rodiče povolili navštěvovat jezdecký oddíl a domů jsem si mohla přinést zakrslého králíka a morčátko - tak jsem si slíbila, že až budu "velká" holka, jednou si svého vysněného pejska pořídím.
Po maturitě jsem nastoupila do práce, kterou jsem si vždycky přála dělat, seznámila jsem se zde s mým manželem, koupili jsme si byt a tak nějak život pokračoval...
Manžel o mé lásce ke zvířatům ví a občas si ze mě dělá legraci, že kdybychom nebydleli v bytě, měli bychom doma malou farmu. Několikrát jsem na manžela zkoušela udělat smutný obličej, že bychom si mohli pořídit alespoň želvičku, koťátko, králíčka, ale manžel je zatvrzelý proti jakémukoliv zvířeti v bytě o psovi nemluvě. Nakonec jsme se shodli, že si jednou pejska pořídíme, až si najdeme nové, větší bydlení. To by ale nesměl existovat internet a stránky jako hafici.cz, kde si člověk může prohlížet fotky krásných pejsků a jejich páníčků, dozvídat se informace o konkrétním plemeni apod. Abych to zbytečně neprodlužovala, nakonec to byl manžel, kdo přišel s tím, že si pořídíme štěňátko Anglického buldoka - až bych šla na mateřskou, aby pejsek nebyl sám doma. A to bych nebyla já, kdybych se neujala tohoto "úkolu" se vší vervou! Na internetu jsem si našla aktuální nabídku štěňátek Angl. buldoka, obeslala jsem pár emailů a 2.8.2013 jsem si pro malé psí miminko jela. Manžel do poslední vteřiny nic netušil, dokonce jsem ráno musela "zahrát", že jdu do práce, aby manžel nic nepoznal. Přivítání bylo dojemné, ještě teď mi slzí oči, když si na jejich první seznámení vzpomenu. Manžel chvílí koukal na malého, pak na mě a jediné na co se ze mě zeptal, jestli je opravdu náš.
Dnes jsou to přesně 3 týdny, kdy se naše rodina rozrostla o nového člena a manžel mi nejednou řekl, že je rád, že jsem Bertíka přivezla na "vlastní pěst". Při psaní tohoto příspěvku mi prcek leží u nohou a oddychuje, napsala jsem jej tak trochu na jeho počest.
BERTÍKU, milujeme Tě nade všechno na světě a přejeme si, aby jsi s námi byl šťastný, tak jako jsme my s Tebou ♥♡♥
Přidáno: 54 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?