Překvapení u lesa

17. března 2011

Proháněl jsem se po zahradě, pánička otevřela auto pískla na mě. Přiběhl jsem a naskočil do auta. Pomalu se rozjelo. Neměl jsem tušení kam jedeme, obával jsem se veterinářky, ale pak jsme zastavili u lesa a né u vysokého domu s veterinou.

Otevřeli se dveře, a já tryskem, opravdu bleskovou rychlostí jsem vystřelil z auta a rozhlédl se. Vběhl jsem do lesa, krásného lesa. Běhal jsem nadšeně sem a tam. dlouho jsme byli v lese, a pak jsme vyšli na louku, začal jsem přešlapovat. Chtěl jsem zůstat v lese, a tak jsem jen smutně kráčel za páničkami. Pak jsme se zastavili a já jsem si znuděně sedl. Pak jsm začenichal a ucítil sladké buřtíky. Oči se mi rozzářili a pánička mi hned jeden hodila, chytl jsem ho a rychle spořádal. Tak jsme se bavili a hodovali. Jde vidět, že někteří páničci, jako ti mí, berou psa jako člena rodiny. Ne jen jako mazlíka nebo hlídače. Prostě se k němu chovají jako třeba ke své matce. To se mi na nich líbí :)

 

Přidáno 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?