Přeprava Beky

7. ledna 2011

Jeli jsme na hlavní nádraží a tam jsme si vzaly rozotomilého pejska jménem Rebeka Ellena Mia Sixty Six. Oni ho daly do tašky a mohlo se vyrazit, nastoupily jsme do vlaku směrem na Čerčany.

Péťa, můj brácha si ji hladil a povídal si s ní. Mamka se nás zeptala:,, Jak se bude jmenovat? Buď jí necháme jméno Rebeka a nebo ji ještě můžeme přejmenovat.'' S Péťou jsme souhlasily že se bude jmenovat Rebeka,ale budeme jí říkat Beka, protože já neuméla pořádně R. Když jsme přestupovaly Beka kejchla a málem mamce spadla, mamka jí udržela a šli jsme dál.

Rychle jsme nastoupily do vlaku na Sázavu a když jsme vystupovaly doma, v Choceradech mamka si vzala vodítko a připla ji za její modrý obojek co jsme dostaly od paní. Beka stále utíkala jinam a tak jí mamka musela držet, když jsme dorazily domů mamka odemkla a vzala hadr aby Bekynce utřela tlapy. Bekynka stále sledovala Péťu jako ocásek. Večer jsme se s ní koukaly na Pána prstenů a já se při nejstrašidelnějších scénách schovala za Bekynku.

 

Přidáno: 25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?