Příběh CryWolfa (Plačícího Vlka)

4. července 2011

Když jsem konečně utekl ze spárů těch hrozných lidi, seběhl jsem k řece, abych se napil. Zářící úplněk se odrážel na hladině lesklé řeky a můj stín pohupoval při každém doteku vody.

 

 

Když jsem se ohlédl za sebe, pronásledovali mně. Bez váhání jsem skočil do studené řeky, ale proud byl tak silný, že mne strhl sebou. Snažím se nepropadnout panice a nechávám se unášet proudem. Ti zlí lidé se zastavili na kraji řeky a naštvaným pohledem se na mne dívali. Když jsem se dostal do dostatečně velké vzdálenosti, oddechnu si, jsem volný! Přemýšlím, jak se dostat z vody ale nebylo jak.

 

Pár pokusů jsem vyzkoušel, ale všechny byly marné. Podíval jsem se na rudě zářící úplněk a utápěl se v myšlenkách. Po chvilce jsem zahlédl místo, kde byla mělká voda. Nadechnu se, potopím se pod vodu a odrazím se od dna řeky.
"Hurá,povedlo se", vykřikl jsem s velkou radostí. Rozhédnu se kolem sebe a nevidím ani nakrok.

 

Chvílema bloudím dookola celý zmáčený a srst mi pročesává studený vlající vítr.
Nakonec jsem narazil na malou jeskyni, okolo které stálo několik stromů bez listí. Jejich stíny mi naháněly strach. Rozbíhám se velkou rychlostí směrem do malé jeskyně. Uvnitř není tak chladno jako venku. Hodlám tady přenocovat a hned brzo ráno se vydám pro potravu. Myslím, že dneska bych se akorát v mlze ztratil. Únava už na mně doléhala, tak jsem se nechal podmaňit svým snům.

 

Ráno mne probudil sluneční paprsek, který mně hřál na špičce nosu. Pomalu jsem vstal a protáhl si tlapy. Neposedně jsem vyběhl ven a náhle jsem se zarazil. Krajina byla pokrytá sněhem. Nastalo období zimy. Zaraženě jsem hleděl kolem sebe a nebyla by věc, kterou přes noc nepokryly studené sněhové vločky, kromě malého poskakujícího ptáčka, který dováděl na povrchu sněhu.

 

Každý krok, který jsem udělal, se zarýval do země. Sluneční paprsky, které dopadaly na sníh vytvářeli malé krystalky, zářící na sněhu. Vítr rozhazoval sníh kolem mne, takže jsem si připadal jako v pohádce. Najednou mi zakručelo v břiše a to byl signál, který mi naznačoval, že si mám najít potravu. Pobíhal jsem po lese sem a tam a jedl jsem co se dalo. Když už jsem byl plný, lehl jsem si na zem a čekal, až mi jídlo ustane.

 

Při odpočívání jsem málem usnul ale můj polospánek vyrušil hrozivý řev. Rozhlížím se odkud ten řev vychází a najednou spatřím medvěda běžícího za mnou. Byl jsem si jist, že bych mu neutekl, protože byl u mne dost blízko. Ve chvilce jsem to nepochopil, protože proběhl kolem mně a zděšeně utíkal dál.

 

Díval jsem se za ním a nestíhal jsem chápat, co se děje. Když v tu dobu jsem uslyšel psí štěkot. "Pes? Tady?" Otočil jsem se na místo, odkud medvěd utíkal a zahlédl jsem lidi! Podlehl jsem velké panice a rozběhl se opět pryč. Zdály za mnou se ozívaly hrozivé rány, které dělaly obrovské díry do sněhu. V ruce držely něco černého a mířily směrem na mne.

 

Vypadalo to, že mají problém s pohybem ve sněhu. Zato já jsem běžel jak nejrychleji to šlo. Když už se mi zdálo že jsem opět v bezpečí, udýchaný jsem si z vyčerpání lehl pod strom a odpočíval.

 

 

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?