Příběh fenky Princezny, aneb co způsobí týrání !

16. září 2012

Pes, kočička, králíček..., nikdo z nich si nezaslouží hrubé zacházení! Denně se setkáváme s články o týrání zvířat a nikdo s tím nic nedělá. Často si dávám otázku, proč to lidé dělají? Co vlastně z toho mají? Copak se mohou zvířeti dívat do očí, když jej bijí?

 

 

Nemám slov. Zvířata jsou tvorové, každé je úplně jiné, každé má jinou povahu, např. některý pejsek je více zlobivý, některý zase více štěká, ale přeci to není důvod k ublížení. Zvíře je chytré, ale malý pejsek nemá rozum z toho, jestli vám rozkousal drahou kabelku nebo kus značkového oblečení, chtěl si jen hrát...

 

Nikdy je nebijte. To zvíře má jen Vás, očekává od vás, že ho budete milovat a vychovávat, že s ním budete trávit volný čas, že si ním budete hrát. Nedovolte mu, aby měl volnou chvíli, aby se nudil, právě v této situaci, kdy jsou samy, vymýšlí neplechu. Milujte svá zvířata a netrapte je.

 

Příběh fenky Princezny. Dnes už 6 letá fenka žije v útulku u Brna. Narodila se na ulici a poté se dostala do útulku. Po dvou letech se dostala z útulku do rodiny. Po pár měsících někdo "vrátil" Princeznu zpět do útulku, přehodili ji přes plot a pohled na ní byl opravdu k pláči. Byla celá zakrvácená, měla vytrhané chloupky za krkem a pajdala na zadní nožičku.

 

Trvalo několik dní, než na ni někdo mohl vůbec sáhnout. Pečovatelka znala lidi, kteří si nejdříve Princeznu vzali. Paradoxně to byli úplně normální lidé, doma však měli spoustu zbídačených pejsků. Chodili na ně kontroly a nikdo jim nic nedokázal!

 

O Princezně tvrdili, že jim utekla a že jí nespíš srazilo auto, ale jak by se pak mohla sama vrátit do útulku a jak by sama přepadla přes plot? Zvláštní! Princezna musela zažít něco strašného, byla normální pejsek, ale něco ji poznamenalo.
Nesnese společnost druhých lidí kromě chovatelky, nesnese dotek, bojí se hluku a křiku.

 

Už je to 4 roky, co se to stalo a je to stále stejné. Princezna už nikdy nezmění názor na člověka, muselo se jí stát něco strašného. Toto je příběh jedné fenky, těchto příběhů však existuje mnohem a mnohem více! Nedovolme, aby tyto strašné příběhy zažívali i ostatní mazlíčci!

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?