Příběh kočiči

4. dubna 2015

Začalo to dnem kdy jsme rodina doma se schodla že si po řídyme kótě .Poté co jsme se domluvili že jo a rozhodli,já se dnů ke stolu a hledáme darované kótě já a děti. Hledali jsme různě na inzeratech telefonovali a kótě buď neměli nebo za mluvený bílo .Děti bílí smutné že asi žádné nebude kotko.

První den nic.Druhý den nic a děti bílí smutní že kótě není. Třetí něm jak zázrakem objevíme inzerát koťatka z Brna. Děti chtěli ad hned za volám já vezmu telefon a telefonu ji .Zvedne to paní já se jí řeknu dobrý den jméno a příjmení a po ptam jdejjeslí mají ještě kótě ?? Paní řekla ano že mají koťata dvě jeslí chceme kocourka či holku mi na to holku.Domluvil jsme den a hodinu kdy pří je dem si pro kótě .Přišel čas si pro kótatko pří jed a tak jsme v zali box pro kočky a šli já Alex syn můja Stana.Do jeli jsme na místo určené došla paní milá hodna a bovedla nás na místo kny kde bílý kočičky krásné. Přišla maminka koťatek a dvě kotatka .Mi jsme se mazli s kočičky aji s koťatky .Mluvili jsme z paní o koťatach a pak nám podala holčičku kterou jsme dáli do boxu a šli na salonu .Jeli jsme z koťatkem domu .Kótě dostalo jméno Pavlinka která je doteď naše milovaná kočička miláček.Jsme rady že jí máme .

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?