Příběh kotěte

2. prosince 2011

Když se narodí kotě, třeba v nějaké chovné stanici, tak dřív či později dostane i svého majitele. V tu chvíli, co se daný trojnožec, dvounožec, jednonožec, nebo dokonce i beznožec. No prostě člověk rozhodne, že to kotě bude jeho, tak kotě dostane jakoby takovou telepatickou zprávu o tom, že má nového přítele, u kterého bude v blízké době nastálo bydlet.

 

 

Ale lidé si koťata kupují koťata z nějakých důvodů ne? Tak proč si koupili zrovna mě? Narodil jsem se 15.9.2011, stejně jako mé tři sestřičky a dva bratříčci. Po nějaké době, co už jsem se sápal po zemi, se mi konečně podařilo otevřít oči správně, viděl jsem.

 

Jsem asi jediný kluk z vrhu, kterému se podařilo mít na čumáčku krásný trojúhelníček, což je zvláštní, jelikož oba rodiče jsou Bicolorové. Z ničeho nic jsem v hlavě pocítil nutkání někam jít, v mých myšlenkách se objevila jedna nová, o které jsem ani neměl ponětí, že jsem jí vymyslel.

 

Ponořil jsem se hloubš do myšlenky a "četl" si její obsah: "Nyní, už máš stálého majitele. Ty jsi jeho majitelem, a on tvůj. Jedna rodina dvounožců potřebuje něhu kotěte, kterou jim dáš ty." Ptal jsem se sourozenců, jestli neví, co to znamená, ale říkali, že jsou z toho stejně zmatení jako on. Odpověd jsem našel teprve u rodičů, od kterých se brzy oddělím, což se teď snažím překonat.

 

Sedím na parapetu okna, zvykám si na jméno Shimmy, co mi dali, a přemýšlím, jak to půjde dál, přeci jenom, do mého odchodu a odchodu ostatních, zbývá něco pod čtrnáct dní..

Pokračování příště: V příběhu Shimmyho, malého Ragdollíka.

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?