PŘÍBĚH LUCINKY

9. června 2016

Budu vám vyprávět PŘÍBĚH O MÉ RODINĚ. Moje maminka se jmenovala Micka, a byla celá černá jako já, takže jsem po ní. Micka se narodila v roce 1999. V zahrádkářské kolonii se objevila v roce 2000. Měla 5 koťat, která se narodila téhož roku. Mezi nima jsem byla i já.

2 kluci a 3 holky. Moji bráškové: Bertík -mourovatý, Ferdík -bílo-mourovatý, Moje sestřičky: Lízinka -černo-bílá , Zuzanka -mourovatá, Lucinka -černá -to jsem já. Já nemám levé ouško. Přišla jsem o něj během života, pravděpodobně při rvačce s jinýma kočkama.

 

5.4.2001 maminka Micka porodila dalších 5 koťat: (-druhý porod) 3 černá a 2 bílo-černá.
3 černá se odvezla do Osravy do nových domovů k lidem, co o ně měli zájem. Jedna z nich se jmenovala Sissinka, ostatní nevíme. 2 bílo-černá, bohužel, umřela.

 

Moje sestra Zuzanka pak porodila taky 5 koťat, ale z nich, bohužel, ani jedno nepřežilo, z toho 2 se narodila už mrtvá, další umřela brzy po porodu. -Nešťastná to máma!
4.5.2001 nás všechny nechali vykastrovat. Ti lidi, co se o mě starají, to zaplatili s vlastních peněz, které teda nemají zrovna na rozdávání.

 

Já jsem, bohužel, už v sobě měla taky koťátka, což nikdo nevěděl, přišlo se na to, až při té kastraci na veterině, což už bylo pozdě. Vzali hlavně nás holky, aby jsme se už nemnožili. Bertíka však vzali omylem, spletli si ho se Zuzankou, která byla taky mourovatá, a na veterině tvrdili, že to je ta jedna mamina. Byla to sranda, když paní doktorka říkala, že: Tato kočka nikdy nemohla mít koťata, protože je to kocour. No, a aby to Ferdíkovi nebylo líto, tak ho pak odvezli na kastraci taky. Takže jsme to nakonec podstoupili všichni.

 

21.9.2001 se tu na zahrádce Zuzanka už neobjevila, od té doby ji nikdo neviděl.
Tudíž je považována za mrtvou.
17.7.2005 se tady Bertík objevil naposledy, a pak už nepřišel. Pravděpodobně ho přejelo auto. Ale i dřív se tady taky dlouho neukázal, Bertík byl prostě tulák.
26.4.2006 se tady už ani Ferdík neobjevil.
15.7.2008 se tady už ani Lízinka neukázala.
26.12.2009 zmizela i Micka.
Nakonec jsem tu zůstala úplně sama.
Zbytek mojí rodiny pravděpodobně už nežije.
Zažili jsme ale spolu hezké chvíle.

Ta zahrádka, kde bydlím, má chatku a takovou malou kůlnu. Ta kůlna je můj domeček. Mám tam udělaný otvor pro kočičky, kudy vlezu dovnitř, je tam tepleji než venku, takže tu mohu přespávat, hlavně v zimě je to fajn. Mám tu i polystyrén, který hřeje. Taky zde mám misky, a dostávám tu napapat. Dříve samozřejmě s celou rodinou.
K jídlu mi nosí zbytky od oběda, co lidi nesnědli, jako například kousky masa, i šlejšky, díky kterým mám hezkou srst, ale i rýži, těstoviny atd. Ale dostávám i granulky a kapsičky a paštičky pro kočky.

 

Takže vám musím mňouknout, že na to, že jsem bezdomovec, se mám opravdu dobře,
je o mě postaráno. Dokonce mám i lásku. Dříve, když nás bylo víc, tak naše lidská maminka chovala na klíně, a hladila jednoho z nás, a náš lidskej tatínek druhého z nás. Teď už mám oba jen pro sebe. Vždycky je chodím vítat. Dříve jsme chodili vítat všichni, nebo aspoň ve dvou, došli jsme až k hlavní brance celé zahrádkářské kolonie, která se zamyká, a šli zpátky cestičkou k naší zahrádce. -S ocáskama nahoru, rádi, že je vidíme, nám říkali: UVÍTACÍ VÝBOR.
Chodí sem téměř každý den, i v zimě, když nemají žádnou práci na zahradě, chodí sem jen kvůli mně, aby mě nakrmili. Maximálně přijdou jednou za dva dny, aspoň jeden z nich.
Oni bydlí asi čtvrt hodiny cesty pěšky odtud. Lidskej tatínek nemůže už pořádně chodit, potřebuje 2 hole, aby se při chůzi podpíral, proto sem jezdí autem.
Ty přesné záznamy o naší kočičí rodině vedl on, má o každém z nás přesnou evidenci, je toho víc, ale myslím si, že co jsem vám tu uvedla, bohatě stačí na to, abyste o nás věděli to hlavní.
Mám své lidi moc ráda, vážím si toho, co pro mě dělají. Dokonce na ně i žárlím, když tu nahodou moje lidská mamka měla jinou kočičku půjčenou od sousedů z jiné zahrádky, tak se mi to moc nelíbilo.
Ale vím, že i když si pohladí jinou kočičku, že mě mají rádi, a nepřestanou se o mě starat,
protože jsem jejich Lucinka ze zahrádky.

 

Kdyby někoho zajímalo, kdo jsou ti dva hodný lidi, co se tak hezky o mě starají, tak jsou to rodiče paničky od Mici, a mají doma 2 kočičky: Miky a Kiky, které už znáte. No, a já znám právě i paničku od Mici, která mě tu taky občas navštíví, a samozřejmě znám i ostatní lidské členy jejich rodiny.

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?