Příběh Milky - 3. část

19. října 2011

Milky se narodila mamince Micce 21.7.2009. Měla tři sourozence. Modroočka, Bibi a Sisi. Je skoro celá bílá, mazlivá a přítulná.

 

 

Jednou jsem ji jako malou dala na strom, celá se rozklepala, jak se bála. Možná tím je teď trochu plašší. Hrála si se svými sourzenci, nejvíce se Sisi. Byly to nerozlučné kamarádky, když byly malé.

 

Když odešel modroočko do nového domova, začala jsem se soustředit na Bibinku, moje sestra na Sisi. Milky se stávala plachou, více se bála, když byla malá. Nebyla nejmilejším koťátkem, i když byla nejroztomilejší.

 

Když Bibi zemřela, začala jsem se na ni soustřeďovat. Více jsem si ji ochočila a Milky se stávala mým mazlíčkem. Pak Milky dospěla. Asi v devíti měsících otěhotněla. Někde porodila koťata, která ale asi umřela. Potom otěhotněla po druhé a porodila tři koťátka. Milky je v něčem stále plašší, hlasitých zvuků se bojí, také se bojí cizích lidí.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?