Příběh našich kočiček

21. července 2015

Rozhodli jsme se, že si koupíme kočičku. Moc kočičky miluju a ještě jsem žádný neměla. Tak jsme si koupili Cirmiho. Byl ještě malinký koťátko a strašně rád si hrál i mazlil. Pořád jsme s ním byli, protože první kocourek nás uchvátil a na plno jsme se mu věnovali. Když jsme ho poprvé pustili na zahradu nejdřív se rozkoukal a pak se rozběhl a trávě.

Skákal sem a tam. Zahrada se mu líbila. Od toho dne jsme ho na zahradu pouštěli dost často. I když byl jako koťátko spíš vevnitř tak jak vyrůstal tak byl spíš na zahradě. Jednoho dne jsme ho jako každý pustili ven. Ale když jsme ho začali volat nepřišel. Byli jsme zvyklí, že přeskočí plot a chodí za zahradu do lesa. Ale tentokrát jsme slyšeli jen kočičí naříkání. Cirmiho jsme uviděli na vysokém stromě. Divili jsme se jak tam nahoru vylezl. Museli jsme zavolat hasiče, aby ho sundali, protože tak vysoký žebřík jsme neměli. Sundali jsme ho a on se z tohohle dost poučil. Na stromy už nelezl.
První sněžný den jsme o hned pustili ven a on uviděl poprvé sníh. Nejdřív zaběhl zpátky domů. Potom se ale vrátil a se sněhem si hrál. Až si na sníh zvykl tak jsme ho zase normálně pouštěli ven. Tak se opakovalo jaro, léto, podzim, zima. Krásně vyrůstal. Potom jsme se rozhodli mu koupit kamaráda. Mysleli jsme se, že to bude dobře, ale byli jsme na omylu. Koupili jsme černé koťátko. Byl to kocourek Kitty. Asi měsíc si spolu hráli i když Cirmi už byl dospělý a Kitty byl malinký hravý. No pak jsme je normálně pustili ven. Volali jsme a volali jsme je domů. Kitty přiběhl, ale Cirmi už se do teď nevrátil.
Kitty vyrostl a koupili jsme mu kamarádku (tentokrát číču, aby Kitty taky neutekl). Micka si Kittyho hned zamilovala a byli pořád spolu. Hráli si spolu. Měli se moc rádi. Kitty chytal myšky a jedl je. A jednoho dne přinesl domů dalš mrtvou myš a začal ji jíst. Micka jí začala jíst taky a my jsme jí potom už pustili s Kittym ven. Další den jsme je zase zavolali a Kitty se vrátil, ale Micka ne. Za týden jsme jí našli mrtvou na zahradě mezi kytkami. Udělali jsme jí hrobeček."Micko posíláme ti pozdrav do nebíčka. Hodně pusinek. A hodně štěstí do nového života. Chybíš nám." :(
Kitty zatím onemocněl na FIP. Dávali jsme mu kočičí léky a to co nám doporučil veterinář. Viděli jsme jak se trápí a museli jsme ho navždy uspat :'(
Dál jsme si koupili Mourka. Byl plachý, ale měl nás rád. My jsme ho přímo milovali. No pak taky zemřel na FIP :'( měli jsme ho rádi :(
"Kitty, Mourku, Micko máme vás moc rádi! Milujeme vás a v našem srdci zůstanete navěky."
Já, ale kočičky miluji a tak jsem to nevzdala a koupila jsem si Zrzka. (Jeho profil už tu je). Byl mazlivý a měl nás rád. Dá se říct, že vyrůstal venku, protože domů jsme ho pouštěli málo. A když byl vevnitř tak hned protestoval, že chce ven. Stalo se to samé co u Cirmiho a Zrzek se nevrátil :'( moc nám chyběl. moc moc moc. :( pořád nám chybí.
Jako poslední v tomhle pořadí je Mikeš. (Jeho profil tu je taky). Mikeše jsme dostali od kamarádky mé sestry. Jako první co udělal, když jsem ho dostala bylo, že se na mě vykakal. Mě to nevadilo a měla jsem radost z Mikeše. Vyrůstal s námi a pořád je s námi. Teď jsem ráda, že mě utěší v každou chvíli. Každý den mi na zahradu přinese nejmíň dvě ulovené myšky (nejí je). Já ho za to chválím, že je tak šikovný. Teď mi sedí na klíně a já ho hladím. Mám ho moc ráda a doufám, že se mu nic nestane.
(na obrázku je Cirmi jako kotě)

 

Uděleno: 130 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?