Příběh o Beníkovi :)

2. května 2011

Před pul rokem v sobotu jsem byla u tety na celý den. Teta si pořídila nové štěňátko německýho ovčáka, hrala jsem si sním celý den. Venku se udělalo už lépe přestalo pršet tak jsem se rozhodla že se sním pujdu projít.Teta šteňátko povely moc neučily ale uměl jít u nohy a neutíkal.

Učila jsem ho povely sedni,lehly,zustat,přeskoč,pac ale moc jsem toho nenaučila.Když jsem večír odjížděla vubec se mi nechtělo. Příštý týden v sobotu jsem tetě slibyla že přijedu zas a Němockýho ovčáka který se jmenuje Ben něco naučím. Už utekl týden a jela jsem za tetou.S Bením jsme se šli projít,byly jsme kousek učla jsem ho opět povely ale také jsem se sním hrala. Ben byl moc užasný pejsek jako máme my doma Maxíka:) Učila jsem ho chodit na vodítko ale nechtěl pořád se kroutil a kousal vodítko. Začal knučet tak jsem šla sním domu napil se a najedl se a opět byl čiperní.
Každou sobotu jsem jezdila za tetou a za Beníkem a učila jsem ho povely do dvou měsícu už pár poveklu uměl.A ja za Beníkem jeszdí i teďka Beník už je veliký a mám ho moc ráda. A teta říka že je i muj takže mám dva pejsci.Maxíka a Beníka. Teta s Beníkem nebydlí daleko takže za něm často chodívam :) Už se opět těším na sobotu za tetou a Beníkem:)

 

Přidáno 39 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?