Příběh se Sanny

23. října 2010

Tak je to Hucul a jmenuje se Sanny.

 

Jedna moje kamarádka mi dala takovou informaci, že bydlí v Orlové jeden starej pán a má hucula a já s radostí chtěla jít za nim hned první den ale ona nemohla poněvadž neměla dobré známky ve škole a musela se učit ale zítra jsme šli! A J8 se těšila jako malá holka na zmrzlinu!! A Dojeli jsme k ní budem.A Ona zaklepala na dveře ten pán vylezl a začal si snámi povídat!!! A JSem se nemohla dočkat až k ní budu chodit!

 

A pak přišla ta chvíle kdy my oznámili že kní můžu chodit já byla štastná jako blecha a začala jsem si čistit on se mně zeptal jestli už jsem někdy jezdila a já jako že jo a on že se mužu jet projet na pole tak jsem se nejdříve bála šla jsem krokem pak klusem a na konec cváálem to jsem si užívala protože mněla pohodlní cvál a klus! A pak za tíden jsme šli skákat přes překážky! J8 si dala nejdříve křížek ten jsem přeskočila levou zadní prootže je to šikovnej koníček. a pak už jsem mněla trojku a to jsem se bála že spadnu tak si ta kamarádka sedla předemně a já nespadneme a ona ne musímš se pevně držet a já jaá se tě držím jako klíště!

A najednou jsme skočili bylo to nádhera a ona prudce zabrzdila a kamarádka padala a sany si vesele cválala a ona se mně držela a já nebyt jí bych tam zusatala ale ona mně stáhla takže jsem obě žuchly na zem!! a já měla otřes mosku nebylo to zrovna něco co bych si přáala ale těšila jsem se na Sany a že pojedu pak zase na ní sama bylo s ní honě zážítků.

 

No ale ten pán umřel a Sanny se prodala někde do Zlína!! :-( A pak moje návštěvy skončily slzami!! :-( :-( Ale vzpomínky zůstanou! Kéž by tu zůstali Pan i Sanny!! :-( Ale život jde dál!! :-( Bohužel a strašně rychle!! :-(

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?