Příběh ukradené kočičky

26. března 2012

Tento příběh se opravdu stal... Moje nejoblíbenější kočička Čokoládka se jednoho dne ztratila, všichni jsme si říkali, ale co se stalo? Zrovna byl u nás kontejner a já jsem si říkala: "proboha, oni ji odvezli v tom kontejneru!"

 

 

Což se neprokázalo. Každý den jsem jí volala a myslela jsem na ní, kde asi může být nebo co se stalo. Dokonce jsem si od jednoho senzibila zkoušela zjistit, jestli žije a on mi řekl, že je mrtvá, což moje nervy neunesly. A asi po měsíci mi bratr nejlepšího kamaráda sdělil, že tu kočku u někoho viděl, ale nemohl si vzpomenout, u koho.

 

A tak jsme šli za jedním malým dítětem, které údajně mělo vědět, kde Čokoládka je. To dítě nás poslalo za dalším dítětem, které nám řeklo o nějaké Karolíně v růžovém domě. A tak jsme šli za lidmi, kteří bydlí v tom růžovém domě a taky je tam holka, co se jmenuje Karolína.

 

Ptala jsem se jich, jestli tu kočku neviděli a oni mi řekli, že ne, že by ji jejich pes roztrhal, a tak jsem s brekem odešla, už jsem nevěděla, kam jít. Sedla jsem si do pole a v breku jsem několikrát vykřikla: "Čokoládo!" a najednou jsem uslyšela, jak něco mňouká, ale myslela jsem si, že už blázním.

 

Šla jsem domů a za pár minut zazvonil telefon. Máma ho zvedla a někdo jí řekl, že mají Čokoládu, že mu je to blbé a že by nelhal, ale jestli jim jí nenecháme, že nám zaplatí. Máma řekla, že v žádném případě a když mi to sdělila, já nadšením vylítla a za chvíli jsem byla u jejich domu. Potom vyšel přítel té holky a zeptal se mě, jestli to vím určitě a jestli jim jí nenechám.

 

Já samozřejmě řekla, že ne a ta holka dělala takovou scénu, že to bylo slyšet až k nám domu. Já radostí brečela, tu holku teď nemám v oblibě. Samozřejmě na Čokoládku během týdne zapomněla. A podle toho, co jsem zjistila Čokoládku ukradli nějaké děti, které ji dali jinému dítěti, které ji dalo té holce a ta mi sprostě hnusně lhala, že jí nemá.

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?