Příběh z pohledu psa-Pravdivý --- utěk za muflony

20. března 2011

No přesně nevím kdy to bylo, ale nato páníčkové asi nikdy nezapomenou. Šli jsme na velkou procházku jako vždycky, páníčkové mě pustili, viděl jsem muflony, byli od nás asi 20 metrů.

Začínal sem za nimi utíkat protože sem si chtěl hrát.Ale pániček Tomáš namě začal křičet Koudy a dával mi povel abyh přiběhl zpátky.No, tak jsem se zastavil,a koukl se na Toma.Pak sem se koukl na muflony a ty začali utíkat, ale já si snima chtěl hrát.Tak sem se rozeběhl aby sem je do honil.Oni namě pořád křičeli a běželi zamnou, ale já byl rychlejší , byl sem od nich asi 100 metrů a pořád sem utíkal a oni zamnou.Už jsem zaběhl do lesa a oni mě neviděli.Ale pak jsem si vše rozmyslel a bežel zpět za nimi.Když sem knim udýchaný přiběhl,začali mě hladit, a páníček Verča byla ubrečená.Nevím asi měla strach že bych utek a už by mě nenašli,ale to bych neudělal.No a pak jsme teda šli zpět domů. Konec

 

Přidáno 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?