PŘÍBĚH ŽOFINKY

9. května 2017

PŘÍBĚH ŽOFINKY

Jmenovala jsem se ŽOFINKA, a byla jsem Želvička nádherná, -což je skutečný odborný název. 1.12.1982 -mě koupili ve zverimexu lidi, u kterých jsem žila. Průměr krunýře jsem měla: 38 mm. Datum úmrtí je: 23.7.1984. U svých lidí jsem žila: 1 rok, 7 měsíců a 23 dní.
21.9.1984 -si tito lidé koupili ve zverimexu další dvě želvičky. Protože já už jsem byla v nebíčku, tak aby měli místo mě náhradu. Jmenovaly se ZUZANKA a JŮLINKA. Zuzanka byla větší, a Jůlinka byla menší. Byly to taky Želvičky nádherné, takže vypadaly úplně stejně jako já. Jen byly dvě, a žily spolu, teda aspoň chvíli. Zuzanka měla průměr krunýře: 37,6 mm. A Jůlinka měla průměr krunýře: 32 mm. Zuzanka zemřela: 31.1.1985. A žila u svých lidí: 4 měsíce a 10 dnů. Jůlinka zemřela: 16.5.1985. A žila u svých lidí: 7 měsíců a 25 dnů.
Všechny jsme žily v teráriu, ve kterém byl písek, který byl asi jako pláž zešikma, a byla tam i voda. Takže jsme si mohly vyběhnout na souš, ale i zaplavat si ve vodě. Byly jsme sladkovodní želvy. Občas si nás lidi vytáhli ven z terária, a pak jsme mohly běhat po zemi, či po posteli. Běhaly jsme opravdu velmi rychle. Když si s námi lidé pohráli, vrátili nás zpátky do našeho terária, kde jsme trávily většinu času. Byly jsme masožravé, takže nás krmili hlavně hovězím syrovým masem nakrájeným na milimetrové kousíčky. Byly jsme opravdu maličké, a vlezly jsme se do dlaně. Barvu jsme měly zelenou.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?