Příhody kočičky Patti III. - ani na krok

25. října 2011

"Už ani na krok, zmáchala ses dost!" rozkázala přísně panička. Patti se na dívala jako neviňátko, ještě zabalená do ručníku. "Moc nekoukej! Kam jsi zase lezla?!" zlobila se panička. Patti byla už usušená, zase doma, ale panišce se nelíbilo, že spadla do vody.

 

 

Patti si ale uvědomovala, že si panička neuvědomuje, že to bylo v rámci záchrany jejího života, a proto to bylo velmi důležité. Panička ale neměla pochopení. Odmítala pustit Patti ten den ven.

 

Patti si vylezla na okno a pozorovala ptáčky, jak létají za oknem. Ani nemůžu ven, pomyslela si. Jenom proto, že jsem se trochu smočila a jsem ještě vlhká, stěžovala si sama sobě. Skočila do pelíšku na radiátoru a stulila se do klubíčka. Panička se netvářila, že by hodlala zajištěná kočičí dvířka otevřít a tak si Patti povzdychla a raději usnula.

 

Probudilo ji harašení s miskou a konzervou, a běžela se hned podívat, co jí panička připravuje dobrého. Miska klapla o zem a Patti začala jíst. "Pattinko, sama ven nechoď, aby ses zase nezmáchala, ale až to sníš, půjdeme na procházku," prohodila panička. Slovu procházka Patti nerozuměla, ale tušila, že asi půjdou ven. Honem vylízala misku a podívala se na paničku.

 

Panička šla ke skříni a vyndala vodítko s postrojem. Patti si nechala nasadit postroj a připnout vodítko a vyrazily ven. Patti se rozhodla paničku ignorovat a chodit tak, kde chce ona sama. Jak tak procházely ulicemi, objevil se za nimi pes. Patti se vyděsila a začala utíkat. Panička musela za ní. Když se Patti uklidnila, řekla si panička, že půjdou raději domů. Doma se Patti stulila na křeslo a pomyslela si: opravdu jsem nemohla skoro na krok ven.

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?