Příhody kočičky Patti IV. - toulka městem

25. října 2011

Patti se probudila ráno, skoro dopoledne, její panička se někam chystala. Dostala snídani a vrátila se na pelíšek. Panička asi někam jede, tak ji nebude rušit.

 

 

Panička přišla, položila na gauč svoji kabelku. Patti vyskočila na pohovnku a vklozla do tašky. "Tak ahoj Pattí" zavolala panička. "Brzy jsem tady," dodala a vyšla ze dveří. Nevšimla si Patti, která se do její velké kabelky v pohodě vešla. Nasedla do auta. Patti si vzpomněla na cestu k veterináři a v duchu se vyděsila. Panička se tvářila jakoby nic, tak se asi žádná léčka nechystá.

 

Za nějakou dobu dojely na parkoviště, panička vzala kabelku a nějakou bednu a vyrazila do obchodu. V obchodě vybírala zdlouhavě, Patti mezitím opatrně vylezla z kabelky a rozhlédla se, kde je. Všude plno lidí, tolik věcí. Patti se vypravila k nejbližším dveřím. Vyšla ven, ve zdraví se vymotala z parkoviště a šla ulicemi. Všude tolik lidí, ten provoz. Teprve teď si ale Patti vzpomněla na svůj domov a na paničku.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?