Příhody kočičky Patti VIII. - únos

25. října 2011

Nějaký člověk z toho auta vystoupil, popadl Patti, strčil ji auta na zadní sedačku, nasedl dopředu a odjel. Patti zamňoukala. "Ticho čičí," okřikl ji chlápek, kupodivu docela jemně.

 

 

Jeli hodně dlouho. Patti začala doufat, že ji veze domů, ale nakonec dojeli k velikánskému domu. Ten divný chlápek vzal Patti, vešel do domu, nastoupil do výtahu a vyjel s Patti několik pater.

 

Vylovil klíče z kapsy a odemknul byt. Položil Patti na zem a zaklapl dveře. Patti se bála. Byly otevřené dveře na balkon. Patti se vplížila na balkon a podívla se dolů, byla v druhém patře. Možná by mohla uprchnout.

 

"Marrinko, jídlo," zavolal ten pán, co ji přinesl a na zem klapla miska. Když se najedla, šla Patti opět na balkon. Odtud se musím dostat, řekla si. Chtěla pryč od člověka, který ji sice krmil, ale ona mu nedůvěřuje.

 

Pattinka se protáhla mezi kovovými tyčkami zábradlí. Tudy to dolů půjde. Ale jak? Přeskočila na menší stříšku pod ní a potom zkusila skok dolů. Odrazila se a skočila. Tělem jí projela bolest a pak už si nic nepamatovala.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?