Příhody kočičky Patti X. - zase doma

21. listopadu 2011

Patti byla zase moc ráda doma u své paničky. Ne že by se v přechodných minulých domovech neměla dobře, ale u paničky to bylo stejně nejlepší. Panička ji teď zahrnovala láskou i pamlsky.

 

 

Panička jí kupovala nejlepší krmivo, nechala ji spát u sebe v posteli, dávala jí pamlsky, chodila s ní na dlouhou dobu ven a často se s ní mazlila. Patti si nemohla přát nic lepšího. Postupně toto rozmazlování ochabovalo, až se nakonec všechno vrátilo do starých kolejí.

 

Patti zase zatoužila po dobrodružství. Doufala, že nedostane zase zákaz jako byl ten "ani na krok". Panička už tentokrát nechtěla držet, Patti by si určitě prosadila svou a utekla by ven. Panička jí raději vypustila a jen doufala, že ji Patti nezklame a nezatoulá se.

 

Patti byla prozatím zdrženlivá a procházela se po zahradě. Byla pořád plná příběhu, který před nedávnem zažila. Kontrolovala si svůj rajón - paniččinu zahradu a obcházela zdi. Potom ji panička zavolala domů. Chtěla se svou kočičkou pochlubit návštěvě. Ani jedna netušila, že je tím čeká nové dobrodružství.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?