Příhody kočičky Patti XIII. - noční hlídka

22. listopadu 2011

Patti stála před domem. Nechtělo se jí domů. Ačkoli jindy doma spala, teď se jí nechtělo. Panička se ji snažila přivolat. Nakonec si sedla na lavičku před domem. Patti k ní přiběhla. Otřela se jí o roku, aby si ji označila svým pachem, potom se jí podívala krátce do očí a skočial z lavičky na zem. Ješte se na paničku ohlédla a pak zmizela ve tmě. Panička šla tedy zpátky domů, Patti nevypadala, že by chtěla doma spát.

 

 

Patti šla na zahradu. Zahrada v noci bylo pro ni něco úžasného. Úžasného proto, protože venku v noci ješte nebyla. Pokaždé chodila dovnitř. Teď se rozhlížela. Najednou se kolem ní mihl stín. Nějaké malé zvíře proběhlo kolem ní. Patti se po něm ohnala, ale už bylo pryč. Tak si sedla před dům a hlídala. Lampa nade dveřmi pořád svítila a Patti se venku líbilo.

 

Náhle uslyšela šum a něco jako lámání větviček. Patti se celá napnula a pozorovala. Nikoho neviděla. Zase šum... Že by k nim někdo lezl? Patti se rozhlížela, pořád nikdo. Najednou se na dvůr vplížila tajemná postava. Patti něco připomínala. Někoho. Někoho. Někoho koho znala. ale koho?

 

Přišel blíž, že mohla rozeznat jeho pach. Vyděsila se. Byl ten paniččin nápadník. Prošel kolem ní, neviděl ji a omylem jí šlápl na ocas. Zaječela hlasitým mňouknutím a zasekla se mu do nohy. Ten člověk ji odkopl a běžel pryč.

 

Patti na nic nečekala a rozběhla se k domu. Strčila tlapkou do kočičích dvířek. Byla zavřená, že je kočka nemohla otevřít. Patti zaškrábala na dveře. Panička otevřela a vzala Patti dovnitř. Patti se schoulila jako obvykle s paničku v posteli a usnula. Venku už být nechtěla.

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?