Příhody kočičky Patti XIV. - dopadení podvodníka

22. listopadu 2011

Když ten chlápek od paničky zase přišel, Patti na něj syčela ještě více než jindy. Panička to nemohla pochopit. Patti ale byla nevrlá, oháněla se tlapkou a vrčela a syčela. Ten nenáviděný chlap seděl u její paničky a Patti byla zase zapomenutá.

 

 

Panička si všimla, že má na noze škrábanec. "Od čeho to máš?" ptala se. "To mě podrápala Patti, předevčírem večer" řekl jí. Paničce to bylo divné, ten večer u nich nebyl.

 

Odpověď, že chtěl přijít, ale po škrábanci od Patti raději odešel, se paničce nezdála vůbec věrohodná. Začala se vyptávat na další otázky. Nestačilo jí pouze, proč a proč odešel, vyžadovala i otázky typu: v kolik hodin a proč přišel. Její přítel toho už měl asi dost. Odstrčil ji, schrábl ze stolu v obýváku nějaké peníze a utíkal.

 

Patti byla asi hlídací kočka, protože vyrazila a kousla ho do nohy. Doposud ležela namíchnutá pod stolem, teď ale uviděla vábnou kořist. A panička jí poprvé v tomto ohledu přispěchala na pomoc. Už jí bylo jasné, kdo ukradl všechny peníze ze stolu. To, že se setkávala několik týdnů s podvodníkem a zlodějem, ji překvapilo i namíchlo.

 

Proto teď svého povedeného přítele chytila za ruku a snažila se strhnout k zemi. Do toho všeho ho Patti kousala do nohy. Panička ho po pokusu o útěk (a napadení Pattiiny paničky) ho panička Patti zamkla na záchodě a zavolala na policii. Peníze na stolku taky nebyla zrovna malá částka, o to víc byla panička naštvaná. Dalšího dění se už ale Patti nedočkala, usnula ve svém pelíšku...

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?