Příhody kočičky Patti XIX. - setkání s rysem

1. prosince 2011

Patti i její paničce se na horách moc líbilo. Výlety, procházky, běhání, plavba lodí po jezeře... Ráj na zemi pro aktivní kočku její paničku. Teď si mohly dovolit pořádnou dovolenou. Jednoho dne panička pustila Patti ven, protože věřila, že se neztratí. Patti vyrazila a odešla do lesa. Tam to toužila prozkoumat, panička ji tam na procházku nevzala.

 

 

V lese bylo hezky. Patti se sedla na pařez a rozhlédla se kolem sebe. Najednou se kolem Patti něco mihlo. Jak Patti uviděla myšku, rozběhla se za ní. Svou koříst hnala mezi kameny, nevalný náskok jí skýtal ještě větší pobavení. Nakonec vzala myšku do tlapy a vyhodila do vzduchu. Myš dopadla na zem, Patti ji popohnala tlapkou, myš se pokusila utéct, Patti ji ale znovu nabrala na tlapku, povalila na zem a zakousla.

 

Potom si s ní pohrála a následně ji snědla. Další myš se jí mihla u nohou už za chvíli. Patti za ní běžela a najenou stála před rysem. Bylo to rysí kotě. Patti se lekla a utekla za kámen. Schovala se a sledovala, co bude. Rysík čapnul po myši a ulovil ji. Bylo to malé rysí koťátko a asi si chtělo hrát.

 

Přiblížilo se k Patti, ale ona zasyčela. Rys poodstoupil a Patti se přisunula blíž. Potom zdvihla ocas nahoru a přiblížila se k němu. Opatrně ho očichala. Toto kotě asi nebylo nebezpečné. Patti se rozhlížela, tenhle prcek tady musí mít někde matku.

 

Patti přišla blíž a otřela se o něj. Rys nadskočil, aby chytil list, který se mu snášel nad hlavou. Zvedl se vítr a listí začalo padat. Patti a malý rys si hráli s listím, poskakovali po kamenech a honili si ocasy.

 

Najednou se ozval nějaký zvuk. Malý rys zpozorněl. Blížila se jeho matka. Došla až k němu, potom se zadívala na Patti. A Patti se raději přikrčila a začala syčet... pokračovní příště...

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?