Příhody kočičky Patti XVI. - hrdinka

25. listopadu 2011

Paničce už bylo jasné, proč asi Patti jejího nápadníka nenáviděla a najednou jí přišlo líto, že Patti okřikovala, když Patti vlastně všechno jakoby věděla předem. Dokonce stála na noční hlídce. I kyž se paničce nezdálo, že Patti tam stála jako hlídací pes, přesto jí byla vděčná.

 

 

Nebýt jí, možná by zloděje a podvodníka nikdy nedopadla a tak by ji připravil o všechny hotové peníze, co měla doma. Peníze se našly doma u zloděje, druhé peníze nestihl odnést. Navíc se ukázalo, že jde o zloděje a podvodníka, který už dlouho oblbuje ženy a dívky a následně je vykrade a opustí.

 

Panička dokonce dostala i dměnu za dopadení. Polovinu si nechala pro sebe, polovinu hodlala použít na kupuvání dobrůtek pro Patti, protože dopadení bylo i její zásluhou. Patti mezitím byla doma. Nechápala, co se děje, ale bylo jí to jedno.

 

Panička už se na ni od té chvíle dopadení vůbec kvůli něčemu nezlobila, byla na ni hodná a řekla jí, že nějaké peníze z její části odměny použije na výdaje pro společnou dovolenou někde na horách. Patti už se těšila.

 

V horách ji mohlo čekat toulání v lesích. Někdy se můžou vypravit na chatu, nebo i k moři, teď najednou paničku napadlo spousta plánů, kam vyrazit. Hned se rozhodla, že zatím pojedou do hor. Jeden hotel chotný ubytovat i Patti, jinak by si panička musela pronajmout chatku u lesa. To by nechtěla, zvlášť ne po zážitku, který si právě ozkoušela.

 

"Patinko, za pár dní vyrážíme v hotelu tě taky ubytují, jsou hodní a ubytují i kočky a psy. Nemyslíš, že to bude zábava?! Já se moc těším. A co ty, ty moje statečná kočičko!" usmívala se panička a hladila Patti po ststi. Ale i Pattise těšila a dovolené se nemohla dočkat.

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?