Příhody kočičky Patti XVII. - příprava a odjezd

25. listopadu 2011

Panička pobíhala po domě a chystala se na cestu. Po pokojích se válelo oblečení a ostatní věci na cestu. Patti obcházela kolem a všechen shon ji nudil. Když si panička myslela, že všechno sbalila, vzpomněla si na věci pro Patti.

 

 

Honem zabalila do zvláštní tašky její misky, záchod se stelivem, krmivo, hřebínky s kartáči a dojela koupit postroj do auta. Vzala s sebou taky přepravku, i když Patti mohla chodit všude na vodítku.

 

Konečně nastal den odjezdu, panička vzala tašky a naskládala je do auta. Potom připnula Patti postroj, který připnula místo bezpečnostního pásu u sedačky. Potom vyjela. Patti seděla v autě a nevěděla, co si má myslet. Panička ji někam veze. Asi vyrazily na tu dovolenou.

 

Patti se chtěla proběhnout venku. Proto zakvílela a panička na blízkém odpočívadle zastavila, nasadila Patti vodítko a prošla se s ní. Patti kráčela po odpočívadle a zatoužila se proběhnout bez vodítka. Snažila se jít na jinou stranu než panička, ale panička cukla vodítkem a Patti šla zpět.

 

Zkoušela vodítko utrhnout, což jí moc nešlo. Nakonec zatáhla za vodítko dopředu a vyrazila rovně, odhodlaně táhla, i když ji panička držela, takže nemohla odejít. Zatáhla silněji. Panička za ní vyrazila. Toho Patti využila a rozběhla se víc. Panička ji udržela a zastavila. Vrátilavse s nívdo auta a jelo se dál. Čekala je úžasná dobrodružství v horách...

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?