Příhody kočičky Patti XX. - není tak nebezpečný

3. prosince 2011

Rysice se ubezpečila, že jejímu mláděti nic nehrozí a vydala se s ním domů. Když oba rysové odešli, Patti se taky vydala domů. Dnešní dobrodružství bylo úžasné, ale přece se těšila domů.

 

 

Jejich pokoj byl v prvním patře hotelu a Patti věděla, kde mají balkon. Vyskočila na balkon, kteý byl po jejich balkonem,  pak vyskočila na zábradlí toho jejich balkonu. Dveřmi se protáhla dovnitř a skočila na paničku, která seděla na gauči.

 

Dostala od paničky jídlo a pak se musely rozloučit, protože panička šla na večeři. Patti sledovala, jak hrabe ve skříni, co si vzít na sebe. Potom si sedla na barovou židličku vedle barového pultíku, který byl v pokoji. Potom vyskočila na pultík, aby měl větší rozhled. Panička konečně odešla.

 

Patti si pomyslela, že než se panička vrátí, mohla by jít na chvíli ven. V balkonu skočit dovede. Skočila dolů z balkonu a přistála na balkoně po nimi, protože balkony byly stupňovité, že se z jednoho dalo dopadnout na ten pod ním. Patti seskočila z balkonu v přízemí a rozhlédla se.

 

Vypravila se směrem k jezeru, které bylo blízko jejich hotelu. Tam sedělo několik dětí. Jak uviděli Patti, hned jedno z nich přiběhlo a chytilo ji. Ostatní děti ji pak začaly hladit a drbat, ale vůbec to s ní neuměli. Hladili ji po hlavě po uších, jak to neměla ráda a tak vrčela. Jedna holčička ji vzala a chtěla ji strčit do vody do jezera. Patti ji škrábla a holčička ji odhodila leknutím. Patti dopadla asi půl metru od břehu jezera. Doplavala ke břehu a běžela na pokoj do hotelu.

 

Vyskočila na balkon a skočila paničce do postele. Panička moc ráda nebyla, že jí Patti vlezla mokrá do postele, ale nic už se nedalo dělat, Patti tam byla. Další den zase Patti slezla z balkonu a vypravila se do lesa. Chvíli hledala místo setkání s malým rysem a za chvíli ho našla. Malý rys tam byl a něco poháněl po zemi.

 

Patti se opatrně přiblížila. Rys ji uviděl a ohnal se po ní. Patti nadskočila a hravě po něm máchla tlapkou. Rys rozjařený hrou začal utíkat a Patti ho honila. Skákala mu na záda a rysík uhýbal. Potom začal honit on ji a Patti vesele uskakovala po kamenech, kmenech spadlých stromů a jehličí.

 

Vesele si hráli dlouhou chvíli. Malý rys byl sice větší než jeho nová kočičí kamarádka, ale Patti byla starší a znala víc věcí. Když na zem spadla malá kulatá šiška, začala ji honit jako míček a rys se přidal. Poskakovali kolem míčku - šišky, než zase přišla rysí máma. Její mládě se k ní rozběhlo,ohlédlo se ještě po Pattia pak odešel i se svou matkou. Patti se vypravila domů a těšila se na další setkání s malým rysíkem.

Pokračování příště...

 

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?