Příhody kočičky Patti XXI. - brzy po ránu

14. prosince 2011

Patti se vrátila domů, protože kamarád rys už odešel. Vyskočila na balkon a vrátila se do pokoje. Těšila se už na paničku. Přistála na její posteli, seskočila na zem, aby se najedla, po jídle si lehla do pelíšku a šla spát.

 

 

Ráno se probudila velmi brzy a hned skočila na paničku. Pohrála si s jejími vlasy, potom se jí prošla po krku a nakonec si jí lehla na břicho. Když se její panička probudila, nestačilasedivit, že Patti ještě pořád spí. Po všech dobrodružstvích s rysemse chtěla vyspat.

 

Panička ji ze sebe sundala, ale tím ji probudila. Patti se protáhla začala na paničce škemrat jídlo. Když dostala trochu konzervy, zastavilo to trochu její nastávající bláznění a potom se rozběhla k paničce.

 

Chytila ji za nohavici a poskakovala klem ní. Patti neprožívala šílenou půlhodinku jednou denně večer, ae kdykoliv za den, klidně několikrát. Proto teď začala paničku obskakovat a chytat ji za oblečení. Potom na ni začala číhat, když vyšla z koupelny, následně se vyhoupla na gauč a tak si začala brousit drápky.

 

Když panička odešla, začala řádit ještě víc. Běhala po pokoji, škrábala do všeho, jen ne do svého maléko cestovního škrabadýlka, hrála si se svými hračkami poházenými po zemi apřitom nechtěně rozmetala paničce věci. Nakonec to zkončilo tak, že záclony v oknech byly trochu potrhané, paniččiny věci rozházené, gauč a křesla vepředu poškrábaná, deka na posteli odtažená na zem, jenda z barových židliček převácená.

 

Když ale Patti zjistila, že panička už přichází a (jak byla už zvyklápo prožití své šílené hravé a řádivé chvíle) vyskočila na balkon a odtamtud seskočila na zem. Když se její panička vrátila,našla akorát nepořádek, ale Ptti už byla venku. :-D

Pokračování příště...

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?