Příhody kočičky Patti XXIX. - nečekané zprávy

1. února 2012

Patti byla se svou paničkou zase v hotelu, skoro každě den chodily na procházky, prostě si dovolenou užívaly. Brzy měla skončit, ale to ještě netušily, že dovolená skončí dřív než myslely.

 

 

Zatím ale nevěděly o ničem, co mělo přijít a tak si jenom užívaly dovolenou. Občas si byly zaběhat na louce, Patti se zase setkala s malým rysem. Měla moc ráda vlastní vycházky, které ještě preferovala před těmi, které absolvovala s paničkou.

 

Za pár dní ale našla ráno panička pod dveřmi obálku. Když si přečetla dopis, který v ní byl vložený, povzdychla si a řekla Patti: ,,Tak, budeme muset odjet Pattinko.´´ Ale Patti jí stejně nerozumněla, byť to byla velice vnímavá kočka. A tak se tulila k paničce, myslela si, že je všechno jak má být, že budou ještě nějakou dobu užívat dovolenou a pak pojedou domů.

 

Druhý den ráno zachvátil její paničku veliký spěch, začala fofrem balit svoje i Pattiiny věci a Patti tomu jenom přihlížela. Doufala, že s ní panička půjde ještě na nějakou tu procházku. To by se jí moc líbilo. ale jak se zdálo, její panička na to neměla čas a tak vyšla na balkon, jak to měla zvykem slezla na zem a vypravila se někam sama. Prošla se chvíli po břehu jezera, které bylo poblíž hotelu, potom odešla k lesu.

 

Malý rysík byl u jedné za skal se svou maminkou a tak se Patti neodvažovala přiblížit. Ale jak ji malý rys uviděla, popošel kousek k ní, ale potom se na výzvy své rysí matky musel zase vrátit. Patti se prošla po louce, něco si ulovila. Napila se z potůčku a potom se vracela domů.

 

Byl už večer. Jak ji panička uviděla, hned spustila: ,,Dobře že jdeš, Pattinko. zítra musím ejt domů. Já vím, je to trochu brzo, ale musím... Stejně je ti to jedno, ty takovýmhle věcem nerozumíš... alespoň zase budeš doma, ve svém teritoriu...´´ panička pokračovala dál, ale Patti jí stejně nerozuměla...

Pokračování příště...

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?