Příhody kočičky Patti XXXI. - dobrodružství

10. února 2012

Patti seděla znuděně doma, zatímco její panička venku cosi probírala s nějakými lidmi. Potom ti lidé odešli, ale brzy přišli další, panička s nimi pořád mluvila, občas někoho pozvala dovnitř, což Patti prudilo. Lidí, kteří jim těď chodili domů se většinou bála.

 

 

A taky jí nešlo na rozum, co u nich doba chtějí. Její panička si lidi tahala domů pořád a to Patti vadilo. Když přišli, nemohla si najednou dělat co chtěla, musela poslouchat hlasy lidí a snášet jejich hlazení. Jenže ani to hlazení už nebylo vyhovující. Patti byla zvykklá na jemné zacházení, kdy ji její zkušená panička hladila po zádech.

 

Tihle lidi to snad s kočkama ani trochu neuměli! Prudce hladili Patti po hlavě a ani si nevšimli, jak sklopila uši a začala vrčet. Už ji to celkem nudilo. Navíc ani nechápala, co se to děje. Proč si s ní její panička už totik nehraje? Proč pořád žvaní s těmi brutálními hladiči?

 

Jednou k nim zase přišel nějaký pro Patti "nepřítel", posadil se ke stolu a když ho Patti přišla prozkoumat, podladil ji po hlavě. To už Patti nevydržela a zaťala mu dráp do ruky. Potom zasyčela a utekla. Vyskočila oknem ven a pelášila pryč. Proč by se od něj musela nechat hladit? Proč raději nezůstane venku.

 

Najednou byla hrzoně naštvaná. Patti byla venku až do večera. Byla pryč i v noci a vrátila se až k večeru druhého dne. Panička ji zase ráda viděla, ovšem chlap, který přišel stejně jako včera se jí raději vyhnul. A Patti se vyhnula jemu.

 

Zažívala teď jedno dobrodružství za druhým, třeba škrábání návštěv nebo útěky ven, taky hraní s přítelskými hosty, teří měli kočky a uměli to s nimi. Tak začala Patti některé návštěvy přijímat. a když zazvonil zvonek, dostala někdy pocit že si s ní zase někdo přichází pohrát. Proč se ale panička stále s někým baví Patti stále nechápala.

pokračování příště...

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?