Příhody kočičky Patti XXXIV. - zase v klidu

11. února 2012

Ráno se jako první probudila samozdřejmě Patti, probudila i svoji paničku a vanutila si na ní, aby ji pustila s auta ven. Mezitím, co se Patti venčila, připravila panička auto opět k odjezdu. Když potom Patti hupsla do auta, panička nastartovala a obě se vracely domů.

 

 

Přitom panička na Patti mluvila: "A tímto všechna dilema skončila. Už k nám nikdo tolik chodit nebude, už nikam nebudu muset jezdit. Samozdřejmě, že do práce jo, ale jinak nikam, žádné dlouhé výpravy..."A tak na Patti mluvila skoro celou cestu. Potom zahnula k nim na dvůr, nechala Patti, aby si vystoupila a zaparkovala v gařáži.

 

Potom se s ní už jenom mazlila, hrála si s ní, občas jí dala něco k jídlu. Pak odešla do obchodu a koupila pro Patti spoustu pamslků. Mělo to být jako odměna za to, že teď na Patti neměla moc času. I když Patti nechápala proč, bylo jí to jedno. Měla teď svoji paničku u sebe a nic víc ji nezajímalo.

 

Ale ne, že by chtěla se svou paničkou trvávit doma celé dny. Nejenže začala panička za několik dní chodit znovu do práce, ale Patti byla přeci taky aktivní a zvědavá kočka a tak se musela vydávat na nové neohrožená výpravy

pokračování příště...

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?